HEAD teemant freesiotsik “Leek”, punane HBD-243RD

Toode on mõeldud professionaalidele. Hinna nägemiseks logi sisse profikasutajaga. Profikasutajaks registreerimiseks kirjuta trade@lootos.ee.

Leegikujuline teemantist puuriotsik on ideaalne naturaalse küüne ohutuks töötlemiseks, küünenahkade eemaldamiseks ja ümbritsevate küünevallide puhastamiseks.

Professionaalne freesiotsik maniküüri ja pediküüri jaoks. Leegikujuline teemantist puuriotsik on ideaalne naturaalse küüne ohutuks töötlemiseks, küünenahkade eemaldamiseks ja ümbritsevate küünevallide puhastamiseks ja korrastamiseks, nahapaksendite eemaldamiseks, Sobib ka väikeste lõhede ja kalluse silendamiseks/ lihvimiseks, samuti pediküüris.

Teemantlaastud on kindlalt otsiku pinnale kinnitatud, ei murene ega purune. Samas tagab lõikuri pehme ja täpse töö ning kuna on täpselt tsentreeritud, siis on korralikult käepidemesse fikseeritud.

Kasutusiga kuni 3 kuud, olenevalt kasutussagedusest ja korralikust hooldusest.

Puuriotsikuid saab desinfitseerida / steriliseerida autoklaavis, kuumaõhukapis, ultraheliseadmetes ning samuti taluvad keemilist sterilisatsiooni.

mõõt

väike 4 mm 014, turvaline 8 mm 014X, väike 4 mm 016, turvaline 8 mm 016X, terav 8 mm 016XL, väike 4 mm 018, turvaline 8 mm 018X, terav 8 mm 018XL, väike 4 mm 021, turvaline 8 mm 021X, terav 8 mm 021XL, väike 4 mm 023, turvaline 10 mm 023X, terav 8 mm 023XL

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “HEAD teemant freesiotsik “Leek”, punane HBD-243RD”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…