Lootos TRADE

Lootos Trade on spetsialiseerunud kvaliteetsete ja innovaatiliste toodete maaletoomisele, müügile ja hulgimüügile. Samuti ka koolitamisele ning nõustamisele podoloogia (jalaravi ja -hoolduse), kosmeetika ning maniküüri valdkondades.

Lootos Trade on maaletoojaks viiele brändile: PODOPHARM, AVA Laboratorium, NAI_S Cosmetics, Rubica ja Clarena.

 

Lähemalt meie esindatavatest brändidest:

PODOPHARMi tooted on eeskätt mõeldud probleemsete käte ja jalgade, aga ka keha hoolduseks. Valikus on hooldustooted ka kõige nõudlikumale nahale ja küüntele ning nende probleemidele. Alates kannalõhedest ja küünesängist lahti irdunud küüntest küüne- ning jalaseeneni ning lõhenevatest huultest hauduva beebipepuni. PODOPHARM aitab igast olukorrast välja.

AVA Laboratorium keskendub just näonaha hooldamisele. Valikus on erinevad profitooted ning ka igapäevaseks koduhoolduseks kasutamiseks. AVA missioon on toota võimalikult loodusesõbralikult, pidades silmas näonaha eripärasid ning looduse mõju sellele. Tooteid on nii professionaalseks kasutamiseks kui ka koduhoolduseks.

NAI_S Cosmetics tooted on vajalikud iga küünetehniku ning jalaspetsialisti riiulitel. Kvaliteetsed tarvikud parima geellakkimise ja geelhoolduste jaoks leiad just NAI_S valikust. Lai valik erinevaid geele, akrüülgeele, geellakke, baase ja toppe ning muid tarvikuid.

Clarena on meie teine näohooldusele keskenduv bränd. Luksuslik ja professionaalne ning mille kvaliteet on hinnatud üle maailma. Suur valik erinevaid maske, kreeme, koorijaid, seerumeid, mille arendamisel on peetud silmas ka aparaathoolduste pakkumist. Tooteid leiab endale nii professionaal kui ka kodukasutaja.

Rubica on koostööpartner, kes hoolitseb selle eest, et spetsialistide riiulitel oleks just need kõige  kaasaegsemad, vastupidavamad ja kasutajasõbralikumad seadmed. 

 

Tule toodetega tutvuma Lootos Trade esinduspoodi Laki Ärikeskuses või kutsu meid enda salongi kirjutades info@lootos.ee

TIIM

Kontor ja tellimine:

Aive Treiman
Tel: +372 56 802 910
E-mail: trade@lootos.ee

 

Konsultatsioon ja koolitaja:

Eili Kukumägi 
Tel : +372 56 24 12 84
E-mail: info@lootos.ee

Shopping Cart (0)

Ostukorv