Tere tulemast Lootos Trade lehele!

Tere tulemast meie kaua valminud kaunikesele! Oleme e-poodi ja kodulehte juba kaua aega lubanud ja nüüd lõpuks võime uhkusega öelda – siin ta on!

Kes aga varem ei ole meie juurde sattunud, siis meie oleme Lootos Trade tiim: Eili ja Karin. Mõlemad on iluteenindajatest kirglikud asjatundjad, kes soovivad ka tegelikult inimeste muresid lahendada. Olgu selleks siis jalad, nägu või keha, meile meeldib, kui saame aidata kaasa sellele, et meie klient end hästi tunneb.

Selleks olemegi teinud põhjalikku tööd, valinud, kaalunud ja katsetanud ning sõela pealt välja korjanud just need tooted, mida ise oma töös ja eraelus kasutame. Tahame neid ka sinuga jagada.

Meie lettidel on viie brändi tooted: Podopharm, Clarena, NAI_S Cosmetics, AVA Laboratorium ja Rubica. NAI_S ja Rubica on suuresti mõeldud meie armsatele profiklientidele, kuid Podopharmi, AVA ja Clarena tootevalik on suunatud nii kodutarbijale kui ka spetsialistile. Meie riiulitel on jala- ja käte- ning kehahooldustooted, küünetehnikute tööks vajalik, näohooldustooted ja erinevad seadmed.

Meie juurde saab ikka tulla ka protseduuridele muresid lahendama, kuid sellel veebilehel oled just seetõttu, et saaksid ka kodus enda eest hoolitseda. Või professionaalse iluteenindajana hoolitseda selle eest, et sinu klient oleks meie toodetega hoitud. Nagu me teame, siis 90% tööst probleemse nahaga tulebki ära teha kodus. Me tahame, et sa saaksid elada täisväärtuslikku elu. Seega kui vajad nõu, helista ja kirjuta meile julgelt.

Ja muidugi ootame teid külla meie esindusse Laki Ärimajas! 

Täpsemalt Värvi 5, A korpus, 4. korrus ja ruum 403. 

Toredat šoppamist! 

Lootos Trade

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv