PODOPHARM PODOFLEX® FOOT CREAM WITH SILVER IONS

PODOPHARM PODOFLEX®  jalakreem hõbeioonidega

PM 11.png

PM11

Näidustus

Jalakreem soovitatav igapäevaseks jalahoolduseks inimestele, kes tegelevad spordiga, reisivad, elavad aktiivset elu ja noorukitele. Soovitatav diabeetikutele!

Toime

Uuenduslik kreemi koostis põhineb vedelkristalltehnoloogial, mis sisaldab patenteeritud koostisosa Dermosoft® (2%) Decalact vedelikke ja hõbeioone, millel on antibakteriaalsed omadused ning mis kaitsevad jalgu seenhaiguste eest. Sellel kreemil on multi-aktiivne toime: hoiab ära jalgade higistamise ja kõrvaldab lõhna. Naturaalsed avokaadoõlid, oliiviõli, lanoliin, E-vitamiin ja aloe vera mahl, mis sisalduvad kreemis, hooldavad ja taastavad epidermise. 5% uue põlvkonna urea tagab aktiivsete komponentide parema tungimise nahka. Meeldiv lõhn pakub selle kasutamisel mugavust ja tänu oma konsistentsile imendub see täielikult. Kreemi seenevastane ja antibakteriaalne efektiivsus on kinnitatud sõltumatute laboratoorsete uuringutega.

 

Kasutamine ja soovitused

Kandke puhtale ja kuivale jalgade nahale sobiv kogus kreemi ning masseerige kuni täieliku imendumiseni. Kasutage regulaarselt kuni kaks korda päevas või ainult öösel, kui päeva jooksul kasutatakse PODOFLEX® seenevastast pihustit.

Kogus: 75ml