TARNEPOLIITIKA

E-poest ostetud kauba toimetame kohale alljärgnevalt:

 • Omniva pakiautomaadiga

 • Smartpost pakiautomaadiga

 • Järeletulemisega kontorisse

 • DPD pickup

 • DPD kuller ​

Kaup toimetatakse Eesti piires kliendile TASUTA kui summa ületab 100 EUR. Saatmiskulu arvestatakse transpordi teenusepakkuja hinnakirja alusel.  Kauba postitame peale arve tasumist 3 tööpäeva jooksul, millele lisandub tarnija poolne tarneaeg. Pikema postitamise aja korral teavitatakse sellest Ostjat. Kui soovite kaupa kätte saada välismaal, siis oleneb paki saatmiskulu Teie tellimuse suurusest ja mõõtudest. Paki saatmiseks välismaale võtke meiega kindlasti enne ühendust meili teel.

 

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Lootostrade vastutab kõigi isikuandmete eest – nagu teie nimi, aadress, e-posti aadress, telefoninumber, sünniaeg jne – , mis te meile annate või mis me saame, kui registreerute meie e-poe kliendiks. Järgmine andmetöötluses Eesti Vabariigis kehtivat Isikuandmete kaitse seadust.

Me kasutame kogutud andmeid, et täita oma kohustusi teie ees ja osutada teile ootuspärast teenust. Säilitame teie andmeid ainult nii kaua, kui see on vajalik teile teenuste osutamiseks või seadustega nõutud. Seejärel teie isikuandmed kustutatakse.

Teil on õigus saada teavet oma isikuandmete kohta, mida me säilitame. Kui teie andmed on valed, ebatäielikud või mitteasjakohased, võite paluda andmete parandamist või eemaldamist.

Me ei edasta ega müü teie andmeid turunduseesmärkidel kunagi kolmandatele osapooltele ega vaheta neid nendega. Andmeid edastatakse kolmandatele osapooltele ainult selleks, et saaksime täita oma kohustusi teie ees (näiteks paki saatmise teenus).

 

KAUBA TAGASTAMINE

 • Kui kaup ei sobi või ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Toote tagastamiseks võtke meiega ühendust meili teel. Toote tagastamise kulud kannab klient vastavalt VÕS § 194 lg 4 kuni 10 € ulatuses, välja arvatud juhul kui üleantud asi ei vasta tellitule.

 • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ning originaalpakendis. Tagastatud raha laekub kliendi pangakontole hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates ajast, mil tagastatud kaup jõudis tagasi Lootos Ettevõtted OÜ-le. Raha tagasimaksmisest teavitatakse klienti e-posti aadressile.

 • Kui kaup ei ole kliendile sobiv on tal võimalik see ka ümber vahetada muu kauba vastu, mida Lootos Ettevõtted OÜ pakub. Sel juhul tasub Ostja tagastuskulu 10€ ulatuses transpordi eest. Vahetustoote postitamise kulu tasub esimesel korral Lootos Ettevõtted OÜ, kuid sellest järgneval korral kannab transpordikulud Ostja.

 • Taganemisõigus ei kehti kohapeal ostetud toodetele, kus Ostjal on olnud võimalus kaubaga tutvuda. Koha peal ostetud tooteid on hiljem võimalik muu kauba vastu välja vahetada 14 päeva jooksul mõne muu toote vastu, mida Lootos Ettevõtted OÜ pakub.

 • Defektiga kaup, mida ei olnud võimalik välisel vaatlusel tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või ei ole pakis kaup, mida Ostja tellis, kannab tagastamiskulud Lootos Ettevõtted OÜ.

 • Et kaupa oleks võimalik tagastada olge tähelepanelik pakendi avamisel, et mitte kahjustada selle sees olevat toodet. Kui toode on vigastatud ja vigastatus on põhjustatud Ostja poolt toote mittesihipärase kasutamise, Ostja süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Lootos Ettevõtted OÜ endale õiguse tasaarveldada toote väärtuse vähenemine Ostjale kuuluvast summast.